Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Team Nemesis lwn WW TEAM: odds dan pratonton

MulaKhamis, 22 Oktober 2026 pada 11:30 PG UTC
PertandinganCIS LAN Championship #9 · Counter-Strike 2
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Team Nemesis1.18
WW TEAM4.48
Handicap peta
Team Nemesis (-1.5)1.88
WW TEAM (+1.5)1.86
Jumlah peta 2.5
Lebih 2.52.25
Kurang 2.51.60

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Seterusnya dalam CIS LAN Championship #9: Team Nemesis menentang WW TEAM, pada 22 Oktober. Team Nemesis turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 79% dalam model kami (1.18).

Team Nemesis, prestasi terkini: M (menang-kalah: 1-0). Kami tiada keputusan terkini untuk WW TEAM, jadi harga ini bersandar pada gambaran yang lebih luas.

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.25, kurang pada 1.60. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Team Nemesis dijangka memenuhi harapan. WW TEAM hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam CIS LAN Championship #9