Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Lynn Vision Gaming lwn Chinggis Warriors: odds dan pratonton

MulaJumaat, 23 Oktober 2026 pada 3:00 PG UTC
PertandinganVOID Autumn Cup 2026 · Counter-Strike 2
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Lynn Vision Gaming1.33
Chinggis Warriors3.15
Handicap peta
Lynn Vision Gaming (-1.5)2.29
Chinggis Warriors (+1.5)1.58
Jumlah peta 2.5
Lebih 2.52.03
Kurang 2.51.73

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Lynn Vision Gaming dan Chinggis Warriors bertemu dalam VOID Autumn Cup 2026 pada 23 Oktober. Harga kami menjadikan Lynn Vision Gaming pilihan jelas: peluang menang 70%, pada odds 1.33.

Lynn Vision Gaming, prestasi terkini: M M M M M (menang-kalah: 5-0). Chinggis Warriors, prestasi terkini: K (menang-kalah: 0-1). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Lynn Vision Gaming, kemenangan Chinggis Warriors): 1-0. Pertemuan terakhir: Lynn Vision Gaming 2-1 Chinggis Warriors, pada 8 Oktober 2026.

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.03, kurang pada 1.73. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Chinggis Warriors, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Lynn Vision Gaming lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.