Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Piratas lwn Tapatío: odds dan pratonton

MulaAhad, 1 November 2026 pada 1:00 PG UTC
PertandinganLiga de Expansión MX · Bola sepak

Odds kami

Keputusan perlawanan
Piratas1.60
Seri4.32
Tapatío4.66
Handicap gol
Piratas (-1)1.98
Tapatío (+1)1.77
Jumlah gol 3.5
Lebih 3.52.02
Kurang 3.51.74

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Liga de Expansión MX menemukan Piratas dengan Tapatío pada 1 November. Piratas turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 58% dalam model kami (1.60). Keputusan seri berharga 4.32, peluang 22% dalam model kami.

Piratas, prestasi terkini: M M K M K (menang-seri-kalah: 3-0-2). Tapatío, prestasi terkini: K K M K K (menang-seri-kalah: 1-0-4).

Garisan jumlah kami ialah 3.5: lebih pada 2.02, kurang pada 1.74. Piratas dijangka memenuhi harapan. Tapatío hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam Liga de Expansión MX