Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Burgos lwn RC Celta Fortuna: odds dan pratonton

MulaSabtu, 7 November 2026 pada 1:00 PTG UTC
PertandinganLaLiga 2 · Bola sepak

Odds kami

Keputusan perlawanan
Burgos1.70
Seri3.63
RC Celta Fortuna4.87
Handicap gol
Burgos (-0.5)1.70
RC Celta Fortuna (+0.5)2.08
Jumlah gol 2.5
Lebih 2.51.85
Kurang 2.51.89

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

LaLiga 2 menemukan Burgos dengan RC Celta Fortuna pada 7 November. Burgos turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 55% dalam model kami (1.70). Keputusan seri berharga 3.63, peluang 26% dalam model kami.

Burgos, prestasi terkini: M M M K K (menang-seri-kalah: 3-0-2). RC Celta Fortuna, prestasi terkini: S K S M K (menang-seri-kalah: 1-2-2).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 1.85, kurang pada 1.89. Burgos dijangka memenuhi harapan. RC Celta Fortuna hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam LaLiga 2