Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Francisco Cerundolo lwn Tallon Griekspoor: odds dan pratonton

MulaSabtu, 24 Oktober 2026 pada 2:00 PTG UTC
PertandinganBNP Paribas Fortis European Open · Tenis
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Francisco Cerundolo1.33
Tallon Griekspoor3.14
Handicap peta
Francisco Cerundolo (-1.5)2.29
Tallon Griekspoor (+1.5)1.58
Jumlah game 2.5
Lebih 2.52.02
Kurang 2.51.74

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Pada 24 Oktober, Francisco Cerundolo berdepan Tallon Griekspoor dalam BNP Paribas Fortis European Open. Harga kami menjadikan Francisco Cerundolo pilihan jelas: peluang menang 70%, pada odds 1.33.

Francisco Cerundolo, prestasi terkini: M M K M K (menang-kalah: 3-2). Tallon Griekspoor, prestasi terkini: M M M K K (menang-kalah: 3-2).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.02, kurang pada 1.74. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Tallon Griekspoor, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Francisco Cerundolo lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam BNP Paribas Fortis European Open