Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Alex de Minaur lwn Carlos Alcaraz: odds dan pratonton

MulaAhad, 1 November 2026 pada 1:00 PTG UTC
PertandinganErste Bank Open · Tenis
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Alex de Minaur2.92
Carlos Alcaraz1.37
Handicap peta
Alex de Minaur (+1.5)1.53
Carlos Alcaraz (-1.5)2.41
Jumlah game 2.5
Lebih 2.51.99
Kurang 2.51.76

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Alex de Minaur dan Carlos Alcaraz bertemu dalam Erste Bank Open pada 1 November. Harga kami menjadikan Carlos Alcaraz pilihan jelas: peluang menang 68%, pada odds 1.37.

Alex de Minaur, prestasi terkini: M M M M K (menang-kalah: 4-1). Carlos Alcaraz, prestasi terkini: M M M M K (menang-kalah: 4-1).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 1.99, kurang pada 1.76. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Alex de Minaur, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Carlos Alcaraz lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.