Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Alex Molcan lwn Hamad Medjedovic: odds dan pratonton

MulaSabtu, 24 Oktober 2026 pada 12:00 PTG UTC
PertandinganErste Bank Open · Tenis
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Alex Molcan1.36
Hamad Medjedovic2.98
Handicap peta
Alex Molcan (-1.5)2.38
Hamad Medjedovic (+1.5)1.54
Jumlah game 2.5
Lebih 2.52.00
Kurang 2.51.76

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Alex Molcan dan Hamad Medjedovic bertemu dalam Erste Bank Open pada 24 Oktober. Harga kami menjadikan Alex Molcan pilihan jelas: peluang menang 69%, pada odds 1.36.

Alex Molcan, prestasi terkini: M K M M M (menang-kalah: 4-1). Hamad Medjedovic, prestasi terkini: K K K K K (menang-kalah: 0-5).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.00, kurang pada 1.76. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Hamad Medjedovic, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Alex Molcan lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam Erste Bank Open