Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Alejandro Davidovich Fokina lwn Zizou Bergs: odds dan pratonton

MulaIsnin, 26 Oktober 2026 pada 4:00 PG UTC
PertandinganSwiss Indoors Basel · Tenis
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Alejandro Davidovich Fokina1.34
Zizou Bergs3.11
Handicap peta
Alejandro Davidovich Fokina (-1.5)2.31
Zizou Bergs (+1.5)1.57
Jumlah game 2.5
Lebih 2.52.02
Kurang 2.51.74

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Pada 26 Oktober, Alejandro Davidovich Fokina berdepan Zizou Bergs dalam Swiss Indoors Basel. Harga kami menjadikan Alejandro Davidovich Fokina pilihan jelas: peluang menang 70%, pada odds 1.34.

Alejandro Davidovich Fokina, prestasi terkini: M M M M M (menang-kalah: 5-0). Zizou Bergs, prestasi terkini: K M M K M (menang-kalah: 3-2).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.02, kurang pada 1.74. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Zizou Bergs, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Alejandro Davidovich Fokina lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam Swiss Indoors Basel