Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Marcos Giron lwn Yannick Hanfmann: odds dan pratonton

MulaSabtu, 24 Oktober 2026 pada 9:00 PG UTC
PertandinganSwiss Indoors Basel · Tenis
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Marcos Giron3.11
Yannick Hanfmann1.34
Handicap peta
Marcos Giron (+1.5)1.57
Yannick Hanfmann (-1.5)2.31
Jumlah game 2.5
Lebih 2.52.02
Kurang 2.51.74

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Seterusnya dalam Swiss Indoors Basel: Marcos Giron menentang Yannick Hanfmann, pada 24 Oktober. Yannick Hanfmann turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 70% dalam model kami (1.34).

Marcos Giron, prestasi terkini: K K K K K (menang-kalah: 0-5). Yannick Hanfmann, prestasi terkini: K K M K K (menang-kalah: 1-4). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Marcos Giron, kemenangan Yannick Hanfmann): 0-1. Pertemuan terakhir: Marcos Giron 1-2 Yannick Hanfmann, pada 23 April 2026.

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.02, kurang pada 1.74. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Yannick Hanfmann dijangka memenuhi harapan. Marcos Giron hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam Swiss Indoors Basel