Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Elena Rybakina lwn Katarzyna Kawa: odds dan pratonton

MulaJumaat, 23 Oktober 2026 pada 11:15 PG UTC
PertandinganBNB Ningbo Open · Tenis
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Elena Rybakina1.11
Katarzyna Kawa6.03
Handicap peta
Elena Rybakina (-1.5)1.66
Katarzyna Kawa (+1.5)2.14
Jumlah game 2.5
Lebih 2.52.50
Kurang 2.51.49

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

BNB Ningbo Open menemukan Elena Rybakina dengan Katarzyna Kawa pada 23 Oktober. Elena Rybakina turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 84% dalam model kami (1.11).

Elena Rybakina, prestasi terkini: K M M M M (menang-kalah: 4-1). Katarzyna Kawa, prestasi terkini: M M K M M (menang-kalah: 4-1).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.50, kurang pada 1.49. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Elena Rybakina dijangka memenuhi harapan. Katarzyna Kawa hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam BNB Ningbo Open