Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Elena Rybakina lwn Polina Kudermetova: odds dan pratonton

MulaKhamis, 22 Oktober 2026 pada 11:00 PG UTC
PertandinganBNB Ningbo Open · Tenis
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Elena Rybakina1.18
Polina Kudermetova4.48
Handicap peta
Elena Rybakina (-1.5)1.87
Polina Kudermetova (+1.5)1.86
Jumlah game 2.5
Lebih 2.52.25
Kurang 2.51.60

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Pada 22 Oktober, Elena Rybakina berdepan Polina Kudermetova dalam BNB Ningbo Open. Harga kami menjadikan Elena Rybakina pilihan jelas: peluang menang 79%, pada odds 1.18.

Elena Rybakina, prestasi terkini: K M M M M (menang-kalah: 4-1). Polina Kudermetova, prestasi terkini: M M M K K (menang-kalah: 3-2).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.25, kurang pada 1.60. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Polina Kudermetova, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Elena Rybakina lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam BNB Ningbo Open