Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

SINNERS Esports lwn Eternal Fire: odds dan pratonton

MulaKhamis, 22 Oktober 2026 pada 4:00 PTG UTC
PertandinganDraculaN Season 7 · Counter-Strike 2
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
SINNERS Esports1.32
Eternal Fire3.21
Handicap peta
SINNERS Esports (-1.5)2.26
Eternal Fire (+1.5)1.59
Jumlah peta 2.5
Lebih 2.52.04
Kurang 2.51.73

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Pada 22 Oktober, SINNERS Esports berdepan Eternal Fire dalam DraculaN Season 7. Harga kami menjadikan SINNERS Esports pilihan jelas: peluang menang 71%, pada odds 1.32.

SINNERS Esports, prestasi terkini: M M M K (menang-kalah: 3-1). Eternal Fire, prestasi terkini: M M M (menang-kalah: 3-0).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.04, kurang pada 1.73. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Eternal Fire, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; SINNERS Esports lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam DraculaN Season 7