Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

BC.Game Esports lwn FaZe Clan: odds dan pratonton

MulaKhamis, 22 Oktober 2026 pada 1:00 PTG UTC
PertandinganDraculaN Season 7 · Counter-Strike 2
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
BC.Game Esports3.22
FaZe Clan1.32
Handicap peta
BC.Game Esports (+1.5)1.60
FaZe Clan (-1.5)2.26
Jumlah peta 2.5
Lebih 2.52.04
Kurang 2.51.73

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Seterusnya dalam DraculaN Season 7: BC.Game Esports menentang FaZe Clan, pada 22 Oktober. FaZe Clan turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 71% dalam model kami (1.32).

BC.Game Esports, prestasi terkini: K K K (menang-kalah: 0-3). FaZe Clan, prestasi terkini: M M K M M (menang-kalah: 4-1).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.04, kurang pada 1.73. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. FaZe Clan dijangka memenuhi harapan. BC.Game Esports hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam DraculaN Season 7