Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Low Cortisol lwn Imperial Esports: odds dan pratonton

MulaSabtu, 31 Oktober 2026 pada 11:30 PTG UTC
PertandinganGamers Club Masters VII · Counter-Strike 2
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Low Cortisol5.61
Imperial Esports1.12
Handicap peta
Low Cortisol (+1.5)2.07
Imperial Esports (-1.5)1.70
Jumlah peta 2.5
Lebih 2.52.43
Kurang 2.51.52

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Low Cortisol dan Imperial Esports bertemu dalam Gamers Club Masters VII pada 31 Oktober. Harga kami menjadikan Imperial Esports pilihan jelas: peluang menang 83%, pada odds 1.12.

Low Cortisol, prestasi terkini: K (menang-kalah: 0-1). Imperial Esports, prestasi terkini: M M M M M (menang-kalah: 5-0).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.43, kurang pada 1.52. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Low Cortisol, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Imperial Esports lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.