Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

HOTU lwn The Huns Esports: odds dan pratonton

MulaSabtu, 31 Oktober 2026 pada 9:00 PG UTC
PertandinganMoscow Cyber Games 2026 · Counter-Strike 2
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
HOTU1.13
The Huns Esports5.36
Handicap peta
HOTU (-1.5)1.73
The Huns Esports (+1.5)2.03
Jumlah peta 2.5
Lebih 2.52.39
Kurang 2.51.53

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Moscow Cyber Games 2026 menemukan HOTU dengan The Huns Esports pada 31 Oktober. HOTU turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 83% dalam model kami (1.13).

HOTU, prestasi terkini: K K (menang-kalah: 0-2). Kami tiada keputusan terkini untuk The Huns Esports, jadi harga ini bersandar pada gambaran yang lebih luas.

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.39, kurang pada 1.53. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. HOTU dijangka memenuhi harapan. The Huns Esports hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.