Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Astralis lwn Fnatic: odds dan pratonton

MulaSelasa, 27 Oktober 2026 pada 4:00 PTG UTC
PertandinganStake Ranked Episode 5 · Counter-Strike 2
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Astralis1.44
Fnatic2.68
Handicap peta
Astralis (-1.5)2.58
Fnatic (+1.5)1.47
Jumlah peta 2.5
Lebih 2.51.95
Kurang 2.51.79

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Stake Ranked Episode 5 menemukan Astralis dengan Fnatic pada 27 Oktober. Astralis turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 65% dalam model kami (1.44).

Astralis, prestasi terkini: K M M (menang-kalah: 2-1). Fnatic, prestasi terkini: K K M K M (menang-kalah: 2-3).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 1.95, kurang pada 1.79. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Astralis dijangka memenuhi harapan. Fnatic hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam Stake Ranked Episode 5