Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Eternal Fire lwn MIBR: odds dan pratonton

MulaSelasa, 27 Oktober 2026 pada 6:30 PTG UTC
PertandinganStake Ranked Episode 5 · Counter-Strike 2
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Eternal Fire2.72
MIBR1.42
Handicap peta
Eternal Fire (+1.5)1.48
MIBR (-1.5)2.54
Jumlah peta 2.5
Lebih 2.51.96
Kurang 2.51.79

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Pada 27 Oktober, Eternal Fire berdepan MIBR dalam Stake Ranked Episode 5. Harga kami menjadikan MIBR pilihan jelas: peluang menang 66%, pada odds 1.42.

Eternal Fire, prestasi terkini: M M M (menang-kalah: 3-0). MIBR, prestasi terkini: M M M M (menang-kalah: 4-0).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 1.96, kurang pada 1.79. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Eternal Fire, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; MIBR lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam Stake Ranked Episode 5