Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Alliance lwn FaZe Clan: odds dan pratonton

MulaSelasa, 27 Oktober 2026 pada 11:00 PG UTC
PertandinganTesla Cup 2026 · Counter-Strike 2
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Alliance3.01
FaZe Clan1.36
Handicap peta
Alliance (+1.5)1.55
FaZe Clan (-1.5)2.36
Jumlah peta 2.5
Lebih 2.52.00
Kurang 2.51.75

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Alliance dan FaZe Clan bertemu dalam Tesla Cup 2026 pada 27 Oktober. Harga kami menjadikan FaZe Clan pilihan jelas: peluang menang 69%, pada odds 1.36.

Alliance, prestasi terkini: K K (menang-kalah: 0-2). FaZe Clan, prestasi terkini: M M K M M (menang-kalah: 4-1).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.00, kurang pada 1.75. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Alliance, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; FaZe Clan lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam Tesla Cup 2026