Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Zero Tenacity lwn Pibbles Corp: odds dan pratonton

MulaSelasa, 27 Oktober 2026 pada 3:00 PTG UTC
PertandinganEPC Season 3 · Dota 2
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Zero Tenacity1.36
Pibbles Corp2.99
Handicap peta
Zero Tenacity (-1.5)2.37
Pibbles Corp (+1.5)1.54
Jumlah peta 2.5
Lebih 2.52.00
Kurang 2.51.75

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Seterusnya dalam EPC Season 3: Zero Tenacity menentang Pibbles Corp, pada 27 Oktober. Zero Tenacity turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 69% dalam model kami (1.36).

Zero Tenacity, prestasi terkini: K M K K M (menang-kalah: 2-3). Pibbles Corp, prestasi terkini: K K K K M (menang-kalah: 1-4).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.00, kurang pada 1.75. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Zero Tenacity dijangka memenuhi harapan. Pibbles Corp hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam EPC Season 3