Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Universitario de Vinto lwn Always Ready: odds dan pratonton

MulaAhad, 1 November 2026 pada 11:30 PTG UTC
PertandinganDivisión Profesional · Bola sepak

Odds kami

Keputusan perlawanan
Universitario de Vinto6.00
Seri4.46
Always Ready1.47
Handicap gol
Universitario de Vinto (+1)2.00
Always Ready (-1)1.76
Jumlah gol 3.5
Lebih 3.52.24
Kurang 3.51.60

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Universitario de Vinto dan Always Ready bertemu dalam División Profesional pada 1 November. Harga kami menjadikan Always Ready pilihan jelas: peluang menang 64%, pada odds 1.47. Keputusan seri berharga 4.46, peluang 21% dalam model kami.

Universitario de Vinto, prestasi terkini: K M K S M (menang-seri-kalah: 2-1-2). Always Ready, prestasi terkini: M K M M M (menang-seri-kalah: 4-0-1). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Universitario de Vinto, kemenangan Always Ready): 0-2. Pertemuan terakhir: Universitario de Vinto 0-4 Always Ready, pada 18 Julai 2026.

Garisan jumlah kami ialah 3.5: lebih pada 2.24, kurang pada 1.60. Bagi Universitario de Vinto, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Always Ready lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam División Profesional