Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

The Strongest lwn GV San José: odds dan pratonton

MulaAhad, 1 November 2026 pada 7:00 PTG UTC
PertandinganDivisión Profesional · Bola sepak

Odds kami

Keputusan perlawanan
The Strongest1.52
Seri4.17
GV San José5.87
Handicap gol
The Strongest (-1)1.86
GV San José (+1)1.88
Jumlah gol 2.5
Lebih 2.51.60
Kurang 2.52.25

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Pada 1 November, The Strongest berdepan GV San José dalam División Profesional. Harga kami menjadikan The Strongest pilihan jelas: peluang menang 62%, pada odds 1.52. Keputusan seri berharga 4.17, peluang 22% dalam model kami.

The Strongest, prestasi terkini: K M K M M (menang-seri-kalah: 3-0-2). GV San José, prestasi terkini: M K M K K (menang-seri-kalah: 2-0-3). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan The Strongest, seri, kemenangan GV San José): 0-1-0. Pertemuan terakhir: The Strongest 0-0 GV San José, pada 19 Julai 2026.

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 1.60, kurang pada 2.25. Bagi GV San José, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; The Strongest lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam División Profesional