Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Universidad de Chile lwn Cobresal: odds dan pratonton

MulaIsnin, 9 November 2026 pada 11:00 PTG UTC
PertandinganPrimera División · Bola sepak

Odds kami

Keputusan perlawanan
Universidad de Chile1.40
Seri4.80
Cobresal6.90
Handicap gol
Universidad de Chile (-1.5)2.06
Cobresal (+1.5)1.71
Jumlah gol 3.5
Lebih 3.52.13
Kurang 3.51.66

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Seterusnya dalam Primera División: Universidad de Chile menentang Cobresal, pada 9 November. Universidad de Chile turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 67% dalam model kami (1.40). Keputusan seri berharga 4.80, peluang 20% dalam model kami.

Universidad de Chile, prestasi terkini: M M M M K (menang-seri-kalah: 4-0-1). Cobresal, prestasi terkini: S S M K M (menang-seri-kalah: 2-2-1). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Universidad de Chile, kemenangan Cobresal): 0-1. Pertemuan terakhir: Universidad de Chile 0-1 Cobresal, pada 17 Mei 2026.

Garisan jumlah kami ialah 3.5: lebih pada 2.13, kurang pada 1.66. Universidad de Chile dijangka memenuhi harapan. Cobresal hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam Primera División