Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Atlético Nacional lwn Once Caldas: odds dan pratonton

MulaAhad, 8 November 2026 pada 8:30 PTG UTC
PertandinganPrimera A · Bola sepak

Odds kami

Keputusan perlawanan
Atlético Nacional1.61
Seri3.78
Once Caldas5.42
Handicap gol
Atlético Nacional (-1)2.08
Once Caldas (+1)1.70
Jumlah gol 2.5
Lebih 2.51.81
Kurang 2.51.93

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Seterusnya dalam Primera A: Atlético Nacional menentang Once Caldas, pada 8 November. Atlético Nacional turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 58% dalam model kami (1.61). Keputusan seri berharga 3.78, peluang 25% dalam model kami.

Atlético Nacional, prestasi terkini: M M M K M (menang-seri-kalah: 4-0-1). Once Caldas, prestasi terkini: M S S M M (menang-seri-kalah: 3-2-0). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Atlético Nacional, kemenangan Once Caldas): 0-1. Pertemuan terakhir: Atlético Nacional 0-1 Once Caldas, pada 1 Mei 2026.

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 1.81, kurang pada 1.93. Atlético Nacional dijangka memenuhi harapan. Once Caldas hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam Primera A