Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Leeds United lwn Tottenham Hotspur: odds dan pratonton

MulaSabtu, 7 November 2026 pada 12:30 PTG UTC
PertandinganPremier League · Bola sepak

Odds kami

Keputusan perlawanan
Leeds United2.14
Seri3.32
Tottenham Hotspur3.32
Handicap gol
Leeds United (-0.5)2.14
Tottenham Hotspur (+0.5)1.66
Jumlah gol 2.5
Lebih 2.51.89
Kurang 2.51.84

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Leeds United dan Tottenham Hotspur bertemu dalam Premier League pada 7 November. Leeds United sedikit mendahului dalam angka kami: 44% berbanding 28% untuk Tottenham Hotspur. Keputusan seri berharga 3.32, peluang 28% dalam model kami.

Leeds United, prestasi terkini: K S S K S (menang-seri-kalah: 0-3-2). Tottenham Hotspur, prestasi terkini: M M M S K (menang-seri-kalah: 3-1-1). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Leeds United, seri, kemenangan Tottenham Hotspur): 0-1-0. Pertemuan terakhir: Leeds United 1-1 Tottenham Hotspur, pada 11 Mei 2026.

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 1.89, kurang pada 1.84. Bagi Tottenham Hotspur, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Leeds United lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam Premier League