Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Nottingham Forest lwn Manchester City: odds dan pratonton

MulaSabtu, 7 November 2026 pada 5:30 PTG UTC
PertandinganPremier League · Bola sepak

Odds kami

Keputusan perlawanan
Nottingham Forest4.86
Seri3.67
Manchester City1.69
Handicap gol
Nottingham Forest (+0.5)2.09
Manchester City (-0.5)1.69
Jumlah gol 2.5
Lebih 2.51.81
Kurang 2.51.93

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Pada 7 November, Nottingham Forest berdepan Manchester City dalam Premier League. Harga kami menjadikan Manchester City pilihan jelas: peluang menang 55%, pada odds 1.69. Keputusan seri berharga 3.67, peluang 25% dalam model kami.

Nottingham Forest, prestasi terkini: K S K K K (menang-seri-kalah: 0-1-4). Manchester City, prestasi terkini: K S K M M (menang-seri-kalah: 2-1-2). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Nottingham Forest, seri, kemenangan Manchester City): 0-1-0. Pertemuan terakhir: Nottingham Forest 2-2 Manchester City, pada 4 Mac 2026.

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 1.81, kurang pada 1.93. Bagi Nottingham Forest, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Manchester City lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam Premier League