Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Borussia Dortmund lwn SV Elversberg: odds dan pratonton

MulaSabtu, 7 November 2026 pada 2:30 PTG UTC
PertandinganBundesliga · Bola sepak

Odds kami

Keputusan perlawanan
Borussia Dortmund1.37
Seri4.96
SV Elversberg7.14
Handicap gol
Borussia Dortmund (-1.5)2.00
SV Elversberg (+1.5)1.76
Jumlah gol 3.5
Lebih 3.52.04
Kurang 3.51.73

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Seterusnya dalam Bundesliga: Borussia Dortmund menentang SV Elversberg, pada 7 November. Borussia Dortmund turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 68% dalam model kami (1.37). Keputusan seri berharga 4.96, peluang 19% dalam model kami.

Borussia Dortmund, prestasi terkini: S M M M S (menang-seri-kalah: 3-2-0). SV Elversberg, prestasi terkini: M K K M K (menang-seri-kalah: 2-0-3).

Garisan jumlah kami ialah 3.5: lebih pada 2.04, kurang pada 1.73. Borussia Dortmund dijangka memenuhi harapan. SV Elversberg hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam Bundesliga