Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Mainz lwn Bayern Munich: odds dan pratonton

MulaSabtu, 7 November 2026 pada 2:30 PTG UTC
PertandinganBundesliga · Bola sepak

Odds kami

Keputusan perlawanan
Mainz6.64
Seri5.94
Bayern Munich1.33
Handicap gol
Mainz (+1.5)1.94
Bayern Munich (-1.5)1.81
Jumlah gol 3.5
Lebih 3.51.43
Kurang 3.52.68

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Mainz dan Bayern Munich bertemu dalam Bundesliga pada 7 November. Harga kami menjadikan Bayern Munich pilihan jelas: peluang menang 70%, pada odds 1.33. Keputusan seri berharga 5.94, peluang 16% dalam model kami.

Mainz, prestasi terkini: K K K M K (menang-seri-kalah: 1-0-4). Bayern Munich, prestasi terkini: S M M S M (menang-seri-kalah: 3-2-0). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Mainz, seri, kemenangan Bayern Munich): 0-1-1. Pertemuan terakhir: Mainz 3-4 Bayern Munich, pada 25 April 2026.

Garisan jumlah kami ialah 3.5: lebih pada 1.43, kurang pada 2.68. Bagi Mainz, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Bayern Munich lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam Bundesliga