Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Valencia lwn Real Madrid: odds dan pratonton

MulaSabtu, 7 November 2026 pada 8:00 PTG UTC
PertandinganLaLiga · Bola sepak

Odds kami

Keputusan perlawanan
Valencia5.47
Seri4.14
Real Madrid1.55
Handicap gol
Valencia (+1)1.82
Real Madrid (-1)1.92
Jumlah gol 2.5
Lebih 2.51.57
Kurang 2.52.32

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

LaLiga menemukan Valencia dengan Real Madrid pada 7 November. Real Madrid turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 60% dalam model kami (1.55). Keputusan seri berharga 4.14, peluang 23% dalam model kami.

Valencia, prestasi terkini: K S S K M (menang-seri-kalah: 1-2-2). Real Madrid, prestasi terkini: M M M M M (menang-seri-kalah: 5-0-0). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Valencia, kemenangan Real Madrid): 0-1. Pertemuan terakhir: Valencia 0-2 Real Madrid, pada 8 Februari 2026.

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 1.57, kurang pada 2.32. Real Madrid dijangka memenuhi harapan. Valencia hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam LaLiga