Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Daniil Medvedev lwn Terence Atmane: odds dan pratonton

MulaJumaat, 23 Oktober 2026 pada 9:30 PG UTC
PertandinganAlmaty Open · Tenis
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Daniil Medvedev1.20
Terence Atmane4.23
Handicap peta
Daniil Medvedev (-1.5)1.93
Terence Atmane (+1.5)1.81
Jumlah game 2.5
Lebih 2.52.21
Kurang 2.51.62

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Pada 23 Oktober, Daniil Medvedev berdepan Terence Atmane dalam Almaty Open. Harga kami menjadikan Daniil Medvedev pilihan jelas: peluang menang 78%, pada odds 1.20.

Daniil Medvedev, prestasi terkini: M K M M M (menang-kalah: 4-1). Terence Atmane, prestasi terkini: M M K K K (menang-kalah: 2-3). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Daniil Medvedev, kemenangan Terence Atmane): 1-0. Pertemuan terakhir: Daniil Medvedev 2-0 Terence Atmane, pada 17 Jun 2026.

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.21, kurang pada 1.62. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Terence Atmane, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Daniil Medvedev lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam Almaty Open