Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Stefanos Tsitsipas lwn James Duckworth: odds dan pratonton

MulaJumaat, 23 Oktober 2026 pada 4:00 PG UTC
PertandinganAlmaty Open · Tenis
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Stefanos Tsitsipas1.35
James Duckworth3.04
Handicap peta
Stefanos Tsitsipas (-1.5)2.34
James Duckworth (+1.5)1.55
Jumlah game 2.5
Lebih 2.52.01
Kurang 2.51.75

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Almaty Open menemukan Stefanos Tsitsipas dengan James Duckworth pada 23 Oktober. Stefanos Tsitsipas turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 69% dalam model kami (1.35).

Stefanos Tsitsipas, prestasi terkini: M M K M M (menang-kalah: 4-1). James Duckworth, prestasi terkini: M M K K K (menang-kalah: 2-3).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.01, kurang pada 1.75. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Stefanos Tsitsipas dijangka memenuhi harapan. James Duckworth hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam Almaty Open