Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Tallon Griekspoor lwn Jiri Lehecka: odds dan pratonton

MulaJumaat, 23 Oktober 2026 pada 2:00 PTG UTC
PertandinganBNP Paribas Fortis European Open · Tenis
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Tallon Griekspoor3.81
Jiri Lehecka1.24
Handicap peta
Tallon Griekspoor (+1.5)1.73
Jiri Lehecka (-1.5)2.04
Jumlah game 2.5
Lebih 2.52.14
Kurang 2.51.66

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Tallon Griekspoor dan Jiri Lehecka bertemu dalam BNP Paribas Fortis European Open pada 23 Oktober. Harga kami menjadikan Jiri Lehecka pilihan jelas: peluang menang 75%, pada odds 1.24.

Tallon Griekspoor, prestasi terkini: M M K K K (menang-kalah: 2-3). Jiri Lehecka, prestasi terkini: M K M K M (menang-kalah: 3-2).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.14, kurang pada 1.66. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Tallon Griekspoor, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Jiri Lehecka lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam BNP Paribas Fortis European Open