Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Alexander Zverev lwn Alex de Minaur: odds dan pratonton

MulaSabtu, 31 Oktober 2026 pada 3:30 PTG UTC
PertandinganErste Bank Open · Tenis
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Alexander Zverev1.37
Alex de Minaur2.96
Handicap peta
Alexander Zverev (-1.5)2.39
Alex de Minaur (+1.5)1.54
Jumlah game 2.5
Lebih 2.52.00
Kurang 2.51.76

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Pada 31 Oktober, Alexander Zverev berdepan Alex de Minaur dalam Erste Bank Open. Harga kami menjadikan Alexander Zverev pilihan jelas: peluang menang 68%, pada odds 1.37.

Alexander Zverev, prestasi terkini: M M M K M (menang-kalah: 4-1). Alex de Minaur, prestasi terkini: M M M K M (menang-kalah: 4-1). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Alexander Zverev, kemenangan Alex de Minaur): 1-0. Pertemuan terakhir: Alexander Zverev 2-0 Alex de Minaur, pada 15 Oktober 2026.

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.00, kurang pada 1.76. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Alex de Minaur, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Alexander Zverev lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam Erste Bank Open