Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Corentin Moutet lwn Tommy Paul: odds dan pratonton

MulaJumaat, 23 Oktober 2026 pada 4:00 PG UTC
PertandinganGrand Prix Auvergne-Rhône-Alpes · Tenis
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Corentin Moutet4.51
Tommy Paul1.18
Handicap peta
Corentin Moutet (+1.5)1.87
Tommy Paul (-1.5)1.87
Jumlah game 2.5
Lebih 2.52.26
Kurang 2.51.60

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Grand Prix Auvergne-Rhône-Alpes menemukan Corentin Moutet dengan Tommy Paul pada 23 Oktober. Tommy Paul turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 79% dalam model kami (1.18).

Corentin Moutet, prestasi terkini: M M K M K (menang-kalah: 3-2). Tommy Paul, prestasi terkini: M K M M M (menang-kalah: 4-1). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Corentin Moutet, kemenangan Tommy Paul): 0-1. Pertemuan terakhir: Corentin Moutet 1-2 Tommy Paul, pada 18 Februari 2026.

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.26, kurang pada 1.60. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Tommy Paul dijangka memenuhi harapan. Corentin Moutet hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam Grand Prix Auvergne-Rhône-Alpes