Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Flavio Cobolli lwn Stan Wawrinka: odds dan pratonton

MulaKhamis, 22 Oktober 2026 pada 5:00 PTG UTC
PertandinganGrand Prix Auvergne-Rhône-Alpes · Tenis
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Flavio Cobolli1.27
Stan Wawrinka3.54
Handicap peta
Flavio Cobolli (-1.5)2.13
Stan Wawrinka (+1.5)1.67
Jumlah game 2.5
Lebih 2.52.09
Kurang 2.51.69

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Flavio Cobolli dan Stan Wawrinka bertemu dalam Grand Prix Auvergne-Rhône-Alpes pada 22 Oktober. Harga kami menjadikan Flavio Cobolli pilihan jelas: peluang menang 74%, pada odds 1.27.

Flavio Cobolli, prestasi terkini: K K K M M (menang-kalah: 2-3). Stan Wawrinka, prestasi terkini: M K K K K (menang-kalah: 1-4).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.09, kurang pada 1.69. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Stan Wawrinka, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Flavio Cobolli lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam Grand Prix Auvergne-Rhône-Alpes