Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Juan Manuel Cerundolo lwn Miomir Kecmanovic: odds dan pratonton

MulaAhad, 1 November 2026 pada 11:00 PG UTC
PertandinganRolex Paris Masters · Tenis
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Juan Manuel Cerundolo1.43
Miomir Kecmanovic2.70
Handicap peta
Juan Manuel Cerundolo (-1.5)2.56
Miomir Kecmanovic (+1.5)1.47
Jumlah game 2.5
Lebih 2.51.95
Kurang 2.51.79

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Pada 1 November, Juan Manuel Cerundolo berdepan Miomir Kecmanovic dalam Rolex Paris Masters. Harga kami menjadikan Juan Manuel Cerundolo pilihan jelas: peluang menang 65%, pada odds 1.43.

Juan Manuel Cerundolo, prestasi terkini: M K M M K (menang-kalah: 3-2). Miomir Kecmanovic, prestasi terkini: M K K K M (menang-kalah: 2-3). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Juan Manuel Cerundolo, kemenangan Miomir Kecmanovic): 1-0. Pertemuan terakhir: Juan Manuel Cerundolo 2-1 Miomir Kecmanovic, pada 16 Julai 2026.

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 1.95, kurang pada 1.79. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Miomir Kecmanovic, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Juan Manuel Cerundolo lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam Rolex Paris Masters