Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Alejandro Tabilo lwn Rafael Jodar: odds dan pratonton

MulaIsnin, 2 November 2026 pada 5:00 PG UTC
PertandinganRolex Paris Masters · Tenis
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Alejandro Tabilo3.61
Rafael Jodar1.26
Handicap peta
Alejandro Tabilo (+1.5)1.68
Rafael Jodar (-1.5)2.10
Jumlah game 2.5
Lebih 2.52.10
Kurang 2.51.68

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Pada 2 November, Alejandro Tabilo berdepan Rafael Jodar dalam Rolex Paris Masters. Harga kami menjadikan Rafael Jodar pilihan jelas: peluang menang 74%, pada odds 1.26.

Alejandro Tabilo, prestasi terkini: K K K M K (menang-kalah: 1-4). Rafael Jodar, prestasi terkini: K M K M M (menang-kalah: 3-2). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Alejandro Tabilo, kemenangan Rafael Jodar): 0-3. Pertemuan terakhir: Alejandro Tabilo 0-2 Rafael Jodar, pada 27 Oktober 2026.

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.10, kurang pada 1.68. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Alejandro Tabilo, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Rafael Jodar lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam Rolex Paris Masters