Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Lorenzo Sonego lwn Jaume Munar: odds dan pratonton

MulaSabtu, 31 Oktober 2026 pada 1:00 PTG UTC
PertandinganRolex Paris Masters · Tenis
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Lorenzo Sonego2.74
Jaume Munar1.42
Handicap peta
Lorenzo Sonego (+1.5)1.48
Jaume Munar (-1.5)2.53
Jumlah game 2.5
Lebih 2.51.96
Kurang 2.51.79

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Pada 31 Oktober, Lorenzo Sonego berdepan Jaume Munar dalam Rolex Paris Masters. Harga kami menjadikan Jaume Munar pilihan jelas: peluang menang 66%, pada odds 1.42.

Lorenzo Sonego, prestasi terkini: K M K K K (menang-kalah: 1-4). Jaume Munar, prestasi terkini: M K K M M (menang-kalah: 3-2).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 1.96, kurang pada 1.79. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Lorenzo Sonego, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Jaume Munar lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam Rolex Paris Masters