Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Laura Samson lwn Alice Tubello: odds dan pratonton

MulaIsnin, 26 Oktober 2026 pada 2:00 PTG UTC
PertandinganCuritiba Open · Tenis
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Laura Samson1.34
Alice Tubello3.09
Handicap peta
Laura Samson (-1.5)2.32
Alice Tubello (+1.5)1.57
Jumlah game 2.5
Lebih 2.52.02
Kurang 2.51.74

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Curitiba Open menemukan Laura Samson dengan Alice Tubello pada 26 Oktober. Laura Samson turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 70% dalam model kami (1.34).

Laura Samson, prestasi terkini: K M M M K (menang-kalah: 3-2). Alice Tubello, prestasi terkini: K M K M M (menang-kalah: 3-2).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.02, kurang pada 1.74. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Laura Samson dijangka memenuhi harapan. Alice Tubello hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam Curitiba Open