Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Maria Lourdes Carle lwn Laura Pigossi: odds dan pratonton

MulaSelasa, 27 Oktober 2026 pada 4:00 PG UTC
PertandinganCuritiba Open · Tenis
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Maria Lourdes Carle1.41
Laura Pigossi2.77
Handicap peta
Maria Lourdes Carle (-1.5)2.51
Laura Pigossi (+1.5)1.49
Jumlah game 2.5
Lebih 2.51.96
Kurang 2.51.78

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Maria Lourdes Carle dan Laura Pigossi bertemu dalam Curitiba Open pada 27 Oktober. Harga kami menjadikan Maria Lourdes Carle pilihan jelas: peluang menang 66%, pada odds 1.41.

Maria Lourdes Carle, prestasi terkini: K K K M M (menang-kalah: 2-3). Laura Pigossi, prestasi terkini: K K K K K (menang-kalah: 0-5). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Maria Lourdes Carle, kemenangan Laura Pigossi): 1-0. Pertemuan terakhir: Maria Lourdes Carle 2-0 Laura Pigossi, pada 7 Julai 2026.

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 1.96, kurang pada 1.78. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Laura Pigossi, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Maria Lourdes Carle lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam Curitiba Open