Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Carole Monnet lwn Leolia Jeanjean: odds dan pratonton

MulaSelasa, 27 Oktober 2026 pada 4:00 PG UTC
PertandinganQueretaro Open · Tenis
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Carole Monnet2.94
Leolia Jeanjean1.37
Handicap peta
Carole Monnet (+1.5)1.53
Leolia Jeanjean (-1.5)2.40
Jumlah game 2.5
Lebih 2.51.99
Kurang 2.51.76

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Carole Monnet dan Leolia Jeanjean bertemu dalam Queretaro Open pada 27 Oktober. Harga kami menjadikan Leolia Jeanjean pilihan jelas: peluang menang 68%, pada odds 1.37.

Carole Monnet, prestasi terkini: K M K K K (menang-kalah: 1-4). Leolia Jeanjean, prestasi terkini: K M M M M (menang-kalah: 4-1).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 1.99, kurang pada 1.76. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Carole Monnet, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Leolia Jeanjean lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam Queretaro Open