Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Maya Joint lwn Sorana Cirstea: odds dan pratonton

MulaSelasa, 27 Oktober 2026 pada 1:30 PG UTC
PertandinganToray Pan Pacific Open Tennis · Tenis
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Maya Joint2.95
Sorana Cirstea1.37
Handicap peta
Maya Joint (+1.5)1.53
Sorana Cirstea (-1.5)2.39
Jumlah game 2.5
Lebih 2.51.99
Kurang 2.51.76

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Maya Joint dan Sorana Cirstea bertemu dalam Toray Pan Pacific Open Tennis pada 27 Oktober. Harga kami menjadikan Sorana Cirstea pilihan jelas: peluang menang 68%, pada odds 1.37.

Maya Joint, prestasi terkini: M M K M M (menang-kalah: 4-1). Sorana Cirstea, prestasi terkini: K M K K M (menang-kalah: 2-3). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Maya Joint, kemenangan Sorana Cirstea): 1-0. Pertemuan terakhir: Maya Joint 2-0 Sorana Cirstea, pada 5 Ogos 2026.

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 1.99, kurang pada 1.76. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Maya Joint, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Sorana Cirstea lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam Toray Pan Pacific Open Tennis