Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Alycia Parks lwn Maja Chwalinska: odds dan pratonton

MulaRabu, 28 Oktober 2026 pada 4:00 PG UTC
PertandinganToray Pan Pacific Open Tennis · Tenis
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Alycia Parks3.90
Maja Chwalinska1.23
Handicap peta
Alycia Parks (+1.5)1.74
Maja Chwalinska (-1.5)2.01
Jumlah game 2.5
Lebih 2.52.15
Kurang 2.51.65

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Pada 28 Oktober, Alycia Parks berdepan Maja Chwalinska dalam Toray Pan Pacific Open Tennis. Harga kami menjadikan Maja Chwalinska pilihan jelas: peluang menang 76%, pada odds 1.23.

Alycia Parks, prestasi terkini: M M M K K (menang-kalah: 3-2). Maja Chwalinska, prestasi terkini: K M M M M (menang-kalah: 4-1). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Alycia Parks, kemenangan Maja Chwalinska): 1-0. Pertemuan terakhir: Alycia Parks 2-1 Maja Chwalinska, pada 27 Ogos 2026.

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.15, kurang pada 1.65. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi Alycia Parks, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Maja Chwalinska lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam Toray Pan Pacific Open Tennis