Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Lamar Cardinals lwn East Texas A&M Lions: odds dan pratonton

MulaSabtu, 24 Oktober 2026 pada 4:00 PTG UTC
PertandinganNCAA Women · Bola tampar
Best of 5

Odds kami

Pemenang perlawanan
Lamar Cardinals1.32
East Texas A&M Lions3.19
Handicap peta
Lamar Cardinals (-1.5)1.87
East Texas A&M Lions (+1.5)1.87
Jumlah mata 4.5
Lebih 4.52.77
Kurang 4.51.41

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Pada 24 Oktober, Lamar Cardinals berdepan East Texas A&M Lions dalam NCAA Women. Harga kami menjadikan Lamar Cardinals pilihan jelas: peluang menang 71%, pada odds 1.32.

Lamar Cardinals, prestasi terkini: M K M K M (menang-kalah: 3-2). East Texas A&M Lions, prestasi terkini: K M K K K (menang-kalah: 1-4). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Lamar Cardinals, kemenangan East Texas A&M Lions): 1-0. Pertemuan terakhir: Lamar Cardinals 3-2 East Texas A&M Lions, pada 25 Oktober 2025.

Garisan jumlah kami ialah 4.5: lebih pada 2.77, kurang pada 1.41. Ia dimainkan dalam format best of 5, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi East Texas A&M Lions, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Lamar Cardinals lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam NCAA Women