Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Aurora Gaming lwn The MongolZ: odds dan pratonton

MulaSabtu, 24 Oktober 2026 pada 7:00 PG UTC
PertandinganPGL Masters Bucharest 2026 · Counter-Strike 2
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Aurora Gaming1.26
The MongolZ3.65
Handicap peta
Aurora Gaming (-1.5)2.09
The MongolZ (+1.5)1.69
Jumlah peta 2.5
Lebih 2.52.11
Kurang 2.51.68

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Seterusnya dalam PGL Masters Bucharest 2026: Aurora Gaming menentang The MongolZ, pada 24 Oktober. Aurora Gaming turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 74% dalam model kami (1.26).

Aurora Gaming, prestasi terkini: M K M M M (menang-kalah: 4-1). The MongolZ, prestasi terkini: M M K M (menang-kalah: 3-1).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.11, kurang pada 1.68. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Aurora Gaming dijangka memenuhi harapan. The MongolZ hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam PGL Masters Bucharest 2026