Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

MOUZ lwn Team Liquid: odds dan pratonton

MulaSabtu, 24 Oktober 2026 pada 10:00 PG UTC
PertandinganPGL Masters Bucharest 2026 · Counter-Strike 2
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
MOUZ1.09
Team Liquid6.54
Handicap peta
MOUZ (-1.5)1.61
Team Liquid (+1.5)2.23
Jumlah peta 2.5
Lebih 2.52.58
Kurang 2.51.47

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

PGL Masters Bucharest 2026 menemukan MOUZ dengan Team Liquid pada 24 Oktober. MOUZ turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 86% dalam model kami (1.09).

MOUZ, prestasi terkini: K M M M (menang-kalah: 3-1). Team Liquid, prestasi terkini: K K K M K (menang-kalah: 1-4).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.58, kurang pada 1.47. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. MOUZ dijangka memenuhi harapan. Team Liquid hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam PGL Masters Bucharest 2026