Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Team Vitality lwn 9z Team: odds dan pratonton

MulaSabtu, 24 Oktober 2026 pada 1:00 PTG UTC
PertandinganPGL Masters Bucharest 2026 · Counter-Strike 2
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Team Vitality1.05
9z Team8.58
Handicap peta
Team Vitality (-1.5)1.48
9z Team (+1.5)2.54
Jumlah peta 2.5
Lebih 2.52.87
Kurang 2.51.39

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Seterusnya dalam PGL Masters Bucharest 2026: Team Vitality menentang 9z Team, pada 24 Oktober. Team Vitality turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 89% dalam model kami (1.05).

Team Vitality, prestasi terkini: M M M M (menang-kalah: 4-0). 9z Team, prestasi terkini: K K K M K (menang-kalah: 1-4).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.87, kurang pada 1.39. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Team Vitality dijangka memenuhi harapan. 9z Team hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam PGL Masters Bucharest 2026