Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

CyberHero lwn Yellow Submarine: odds dan pratonton

MulaKhamis, 22 Oktober 2026 pada 3:00 PTG UTC
PertandinganEPL Masters III · Dota 2
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
CyberHero3.04
Yellow Submarine1.35
Handicap peta
CyberHero (+1.5)1.56
Yellow Submarine (-1.5)2.34
Jumlah peta 2.5
Lebih 2.52.01
Kurang 2.51.75

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Seterusnya dalam EPL Masters III: CyberHero menentang Yellow Submarine, pada 22 Oktober. Yellow Submarine turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 69% dalam model kami (1.35).

CyberHero, prestasi terkini: K M K M M (menang-kalah: 3-2). Yellow Submarine, prestasi terkini: M M M M M (menang-kalah: 5-0). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan CyberHero, kemenangan Yellow Submarine): 0-1. Pertemuan terakhir: CyberHero 0-2 Yellow Submarine, pada 5 Oktober 2026.

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.01, kurang pada 1.75. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Yellow Submarine dijangka memenuhi harapan. CyberHero hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam EPL Masters III