Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Yellow Submarine lwn Dawn Bulls: odds dan pratonton

MulaSabtu, 24 Oktober 2026 pada 3:00 PTG UTC
PertandinganEPL Masters III · Dota 2
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Yellow Submarine1.42
Dawn Bulls2.72
Handicap peta
Yellow Submarine (-1.5)2.54
Dawn Bulls (+1.5)1.48
Jumlah peta 2.5
Lebih 2.51.96
Kurang 2.51.79

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

EPL Masters III menemukan Yellow Submarine dengan Dawn Bulls pada 24 Oktober. Yellow Submarine turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 66% dalam model kami (1.42).

Yellow Submarine, prestasi terkini: M M M M M (menang-kalah: 5-0). Dawn Bulls, prestasi terkini: K M M K K (menang-kalah: 2-3). Rekod pertemuan dalam data kami (kemenangan Yellow Submarine, kemenangan Dawn Bulls): 1-0. Pertemuan terakhir: Yellow Submarine 2-0 Dawn Bulls, pada 17 Oktober 2026.

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 1.96, kurang pada 1.79. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Yellow Submarine dijangka memenuhi harapan. Dawn Bulls hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam EPL Masters III