Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Salamit lwn Team Lynx: odds dan pratonton

MulaAhad, 25 Oktober 2026 pada 9:00 PG UTC
PertandinganEPL Masters III · Dota 2
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Salamit4.53
Team Lynx1.18
Handicap peta
Salamit (+1.5)1.87
Team Lynx (-1.5)1.86
Jumlah peta 2.5
Lebih 2.52.26
Kurang 2.51.59

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

EPL Masters III menemukan Salamit dengan Team Lynx pada 25 Oktober. Team Lynx turun sebagai pasukan yang perlu ditewaskan, dengan peluang menang 79% dalam model kami (1.18).

Salamit, prestasi terkini: K M K M K (menang-kalah: 2-3). Team Lynx, prestasi terkini: M M M M M (menang-kalah: 5-0).

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 2.26, kurang pada 1.59. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Team Lynx dijangka memenuhi harapan. Salamit hanya perlukan satu hari yang baik untuk menjadikan odds itu kelihatan pemurah. Buka perlawanan di sportsbook untuk senarai penuh pasaran.

Lebih banyak perlawanan dalam EPL Masters III