Nocturn SportNocturn SportBuka sportsbook

Team Spirit lwn BetBoom Team: odds dan pratonton

MulaSabtu, 24 Oktober 2026 pada 2:00 PTG UTC
PertandinganPARI Universe · Dota 2
Best of 3

Odds kami

Pemenang perlawanan
Team Spirit1.40
BetBoom Team2.81
Handicap peta
Team Spirit (-1.5)2.48
BetBoom Team (+1.5)1.50
Jumlah peta 2.5
Lebih 2.51.97
Kurang 2.51.78

Bertaruh pada perlawanan ini Lebih banyak pasaran

Pratonton

Pada 24 Oktober, Team Spirit berdepan BetBoom Team dalam PARI Universe. Harga kami menjadikan Team Spirit pilihan jelas: peluang menang 67%, pada odds 1.40.

Team Spirit, prestasi terkini: K M K M (menang-kalah: 2-2). Kami tiada keputusan terkini untuk BetBoom Team, jadi harga ini bersandar pada gambaran yang lebih luas.

Garisan jumlah kami ialah 2.5: lebih pada 1.97, kurang pada 1.78. Ia dimainkan dalam format best of 3, jadi satu permainan buruk tidak menentukan segalanya. Bagi BetBoom Team, kejutan di sini akan menjadi kenyataan yang besar; Team Spirit lebih banyak yang boleh hilang daripada diraih. Odds boleh berubah sehingga perlawanan bermula, jadi kunci harga yang anda suka.

Lebih banyak perlawanan dalam PARI Universe